KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 9262062
nr 926 2062
Dalahäst
modell äldre, höjd: 13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2014
kl 18:57:47
20/11 22:32:52
23/11 00:06:05